Haberler

İhlas Pazarlama’da genel müdürlük görevine Orhan Korkusuz getirildi

15/07/2015

Türkiye’nin en güçlü satış ağına sahip, İhlas Pazarlama A.Ş.’de genel müdürlük görevine Orhan Korkusuz getirildi. İhlas Pazarlama, sektördeki öncü konumunu, Orhan Korkusuz’un bilgi ve deneyimi ile daha da güçlendirerek, yeni başarılara imza atmayı hedefliyor. 1

Türkiye’nin en güçlü satış ağına sahip, İhlas Pazarlama A.Ş.’de Genel Müdürlük görevine Orhan Korkusuz getirildi. İhlas Pazarlama, sektördeki öncü konumunu, Orhan Korkusuz’un bilgi ve deneyimi ile daha da güçlendirerek, yeni başarılara imza atmayı hedefliyor.

1968 yılında İstanbul’da doğan Orhan Korkusuz, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İş hayatına 1990 yılında IT sektöründe başlayan Korkusuz, 1990-2007 yılları arasında Ufotek Bilgisayar Şirketi’nde Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği, 2007-2012 yılları arasında ise Yıldız Holding Bilişim Grubu Firmaları’nda (Mersa, E.Sistem, Exper Bilgisayar) Genel Müdürlük görevini yürüttü. 2012 yılında bu görevlerinden ayrılarak Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.’nin Genel Müdürlüğünü ve Konyalı-Ersa Mağazacılık A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyeliğini yapan Orhan Korkusuz, Mayıs 2015 tarihi itibariyle İhlas Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü olarak göreve başladı.

Diğer Haberler