Türkiye'nin En Yaygın Dağıtım Ağı!

1978 yılında Türkiye Gazetesi’nin elden dağıtılmasıyla birlikte “Türpa” markasıyla başlayan pazarlama hizmetleri, 1994 yılından itibaren her gün binlerce müşterinin evinde veya işyerinde yüz yüze yapılan ürün tanıtımlarıyla bu alanda çığır açmıştır. 

Bugün ülke geneline yayılmış 263 adet Türkiye Gazetesi Dağıtım & Satış Noktası, 150 adet mağaza, 173 showroom ile 81 il ve 409 noktada hizmet vermektedir.

Detay
Türkiye'nin En Yaygın Dağıtım Ağı!

Faaliyet Alanlarımız

3 ana konuda faaliyet göstermekteyiz.

Güçlü ağımız ile Türkiye'nin heryerindeyiz!

1994 yılından bugüne kadar büyüyerek devam ediyoruz.

2000
İl/Nokta
0
Kişilik Aile
0
Hizmet Noktası
150
Servis

Peki neden biz?

Güvenilir ve kaliteli ürünleri, Türkiye genelindeki satış ve servis ağımızın güvencesiyle
tüm müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Ürünlerimiz

Hayatı kolaylaştıran ürünler sunuyoruz.

Kullanıcı Yorumları

%100 Müşteri memnuniyetini önemsiyor ve alışveriş süreçlerimizi
sizler için geliştirmeye devam ediyoruz.

Kredi kartı olmadan alışveriş yapabilmek benim için cazip geldi. İhlas Pazarlama’dan senetle alışveriş yaptım. Senetle ödeme kolaylığı sağlaması kredi kartı olmayanlar için güzel bir imkan.

Emre Demir

İhlas Pazarlama’dan su arıtma cihazı aldım. Evdeki tüm yiyecek-içecek işlerinde arıtılmış su kullanıyorum. Alırken detaylı araştırmıştım. Piyasada bulunan en eski ve en kaliteli cihaz Aura Cebilon Su Arıtma cihaz.

Fatma Er

 • Kredi kartı olmadan alışveriş yapabilmek benim için cazip geldi. İhlas Pazarlama’dan senetle alışveriş yaptım. Senetle ödeme kolaylığı sağlaması kredi kartı olmayanlar için güzel bir imkan.

  Emre Demir

 • İhlas Pazarlama’dan su arıtma cihazı aldım. Evdeki tüm yiyecek-içecek işlerinde arıtılmış su kullanıyorum. Alırken detaylı araştırmıştım. Piyasada bulunan en eski ve en kaliteli cihaz Aura Cebilon Su Arıtma cihaz.

  Fatma Er

 • İhlas Pazarlama yetkililerinin evime gelip tanıtmalarıyla Aura Cleanmax Temizlik Robotu’nu satın aldım. Yatakların, yorganların bu kadar rahat temizleneceğini tahmin etmiyordum. Tam bir sağlık ürünü. Herkese tavsiye ederim.

  Ayşegül Ozan

 • Akrabam sayesinde İhlas Pazarlama ile tanıştım. Sattıkları ürünlerin servislerini de veriyorlar. Ürünü kapıya kadar teslim ediyorlar.

  Hasan Öztürk

 • İhlas Pazarlama’dan Aura Soba ve Aura Şofben aldım. Yıllardır kullanıyoruz. Bu iki üründe başka marka tanımam. Kaliteli ve pratik ürünler...

  Arif Şanlı

 • İhlas Pazarlama ile arkadaşım sayesinde tanıştım. Astım hastası olduğum için temizlik konusunda çok hassasım. Aura Cleanmax temizlik robotunu önerdi. Evimde test ettim, gözle görülemeyen bakteri, toz, ev akarlarını çok iyi temizliyor. Sanki daha önce hiç evimi temizlememişim gibiydi gördüklerim. İyi ki aldım, beklentimin üstünde gerçekten çok kaliteli.

  Ayten Yılmaz

Close

Bize Ulaşın


Müşteri memnuniyetini önemseyen İhlas Pazarlama A.Ş. hakkında, talep, öneri, memnuniyet bildirimleriniz için
lütfen ilgili formu eksiksiz doldurup gönderin. Müşteri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişim kursunlar.